Přeskočit na obsah

Kvalitu a řemeslo
poznáte nejvíce tam, kde to není okem vidět

Masivní kostra, pevné spoje a pěny, co se časem neunaví. To vše je očím skryté, ale zásadní mírou ovlivňuje to, jak dlouho Vám sedací souprava bude sloužit.

KVALITA JECH

Dlouhá životnost se odvíjí od kvality kostry, pěny a potahu

KOSTRA

Základem je kvalitní kostra

Bez ní se neobejdeme my lidé a ani sedací soupravy, musí být proto vyrobena z kvalitních materiálů. Na nosné části používáme masivní dřevo a překližku. Navíc díky moderní výrobě a CNC strojům jsou kostry našich sedaček jako stavebnice, přesně zapadají do sebe. 

„Někdy se musím usmívat, když vidím sedačku, která má pátou nohu uprostřed, aby se nepropadla.“
Pavel Jech – ředitel firmy 

SPOJE

Pevný spoj nezavrrrže...

Jednotlivé truhlářské spoje jsou tzv. trojité. Pevnost je zajištěna truhlářskými kolíky, lepením a sponkováním, popř. šroubováním. U spojů je důležitá maximální pevnost i estetika. V určitých případech vyvíjíme i svoje vlastní spoje.

PĚNY

Kvalitní pěny, co se hned tak neprosedí

Spolupracujeme pouze s osvědčenými českými výrobci polyuretanových pěn. Na sedáky používáme kvalitní studenou HR pěnu s hmotností nejméně 45-50 kg/m3. Běžná hodnota je však i kolem 20 kg/m3, proto se levné sedačky často rychle prosedí. 

Pěny se potom přímo lepí na kostru šetrným ekologickým lepidlem na vodní bázi (nezapáchá a neuvolňuje chemické látky do prostředí). 

POTAH

Nespoléháme jen na martindale, sami každý potah testujeme

Předtím, než uvolníme nějakou potahovou látku do prodeje, projde u nás ve firmě vlastním náročným 6hodinovým testem na otěr. Zařízení říkáme „Drban“, který pracuje na podobném principu, jako testovaní Martindale, avšak podle našeho názoru více simuluje náročné užívání sedací soupravy. 

Textilní potahy

Kožené potahy

Záruka JECH

Neomezená záruka 5 let a doživotní značkový servis

Ve firmě se nestaráme pouze o výrobu kvalitního českého nábytku. Jde nám hlavně o Vaše dlouholeté pohodlí bez nucených kompromisů.

5 let záruka

Reklamace bez starostí

Pokud byste měli s nábytkem přece jen nějaký problém, ozvěte se nám a vyřešíme to. 
Sedačku si u Vás vyzvedneme, co nejdříve ji opravíme a s Vaším svolením ji zase vrátíme na původní místo. 

Marie Smejkalová - manažerka kvality a servisu

POZÁRUČNÍ SERVIS

Co kdybychom vaši sedačku za 15 let pouze přečalounili?

Nic není více udržitelné než výrobek, co se nemusí znovu vyrobit. Po uplynutí záruční doby poskytujeme navazující servis, se kterým nebude nikdy problém sedací soupravu nebo křeslo přečalounit a vrátit jim tak původní vzhled.

Doporučujeme z našeho blogu

Typické vlastnosti masivního dřeva
  • Doporučujeme

Typické vlastnosti masivního dřeva

Masivní dřevo je nezbytné jak pro konstrukci našeho nábytku, tak pro základní hodnoty naší společnosti. Proč? Protože pochází přímo z přírody, která je nám velmi blízká.

Napsali o nás

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít