Přeskočit na obsah
POSTAV SI SEN! - 8. DÍL

POSTAV SI SEN! - 8. DÍL

Proměna skromně zařízeného panelákového bytu v moderní bydlení a nová luxusní kožená sedačka ERA.

Je za námi už 8. díl pořadu Postav si sen!, který se znovu odehrával v panelákovém bytě a to konkrétně u paní Jarky, která v bytě žije sama. Jedná se o skromný byt, do kterého se dlouho neinvestovalo a který působí prázdným dojmem, jelikož paní Jarka preferuje minimalismus. Je zde stará kuchyň, kazetový strop z polystyrenu a byt trápí další estetické neduhy, které by potřebovaly opravit.

Do pořadu paní Jarku přihlásila její rodina, která se na náročné proměně rovněž podílela. Designéři rozhodli zbourat příčku mezi kuchyní a obývákem a propojit tak obě místnosti pro větší vzdušnost. Dále přišli se zajímavým nápadem obložit jednu stěnu v obývací části vlnitým plechem. Rodina včele se sestrou Janou, jejími syny a Jarčiným tatínkem, pod taktovkou zkušených designérů, vytvořili pro paní Jarku a jejího kocoura moderní a pohodové místo pro bydlení.

Do obývací části si designéři vybrali luxusní sedací soupravu ERA v koženém provedení (kůže Toledo – Camel), která je vyrobena ze smrkového a bukového masivu.

Cena této sestavy je 62 730 Kč.

Výplň sedáků je z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Rozklad ani snímatelné potahy zde nenajdete, namísto toho je vše pevně spojené s korpusem a sedací souprava si po mnoho let zachová vzhled, který ji dal zkušený čalouník.

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru  ↓

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít