Přeskočit na obsah
POSTAV SI SEN! - 5. DÍL

POSTAV SI SEN! - 5. DÍL

Proměna starého pokoje napadeného plísní v krásný pokojíček a královské křesílko GAME pro malou princeznu.

V dnešním díle pořadu Postav si sen! designéři spolu s pomocníky promění zanedbaný pokoj v království pro malou princeznu. Maminka Naďa s malou dcerkou Izabelkou zůstaly samy, když je otec po porodu opustil. Nedávno navíc paní Naďa ztratila práci a prožívá teď těžké životní období.

Naštěstí jim rodina pomohla sehnat malý byt v přízemí činžáku. Nový domov má ale své mušky, hlavně ho trápí velká vlhkost. Paní Naďa by si přála z pokoje, ve kterém společně spí, udělat krásný pokojíček plný barev pro svoji dceru. Pokoj projde kompletní stavební rekonstrukcí, protože se za nábytkem objevila plíseň, takže pracanty čekal udělat nový strop i zdi. Pokoj je nepravidelných tvarů, takže bylo těžší vybrat správný nábytek, ale výsledek stojí opravdu za to. Designéři navrhli pro Izabelku pokoj, který je s doplňky laděn do růžových odstínů, které má ráda.

Designéři Izabelce poskládali v našem online konfigurátoru luxusní královský trůn. Jde o variabilní sedací soupravu GAME v látce mystic-208.

Cena tohoto variabilního křesílka je 24 470 Kč.

Sedačku si můžete poskládat podle Vaší fantazie z několika dílů, a to z jedno nebo dvousedáků různých velikostí, opěrných rámů a polštářů různých provedení. Všechny díly můžete mezi sebou libovolně kombinovat a napojovat, to je její hlavní výhoda spolu s perfektní ležerností. GAME je prostě sedačka, která vás svou hravostí nikdy neomrzí. Nejlépe vše znázorní naše videoprezentace ▼▼▼

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.