Přeskočit na obsah
POSTAV SI SEN! - 3. DÍL

POSTAV SI SEN! - 3. DÍL

Rekonstrukce dvou velkých místností venkovského stavení. Rozkládací sedačka PARIS pro plnohodnotný spánek.

Ve třetím díle pořadu Postav si sen! pomáhalo s rekonstrukcí nové duo designérek, které si vzaly pod svá křídla proměnu dvou velkých místností venkovského domu. Tentokrát jsme pomohli dočasným pěstounům manželům paní Hance a panu Markovi, kteří se starají o děti, které to v životě nemají jednoduché.

Manželé se snažili dům rekonstruovat vlastními silami, ale moc se jim to nevedlo, takže velmi rádi přijali pomoc designérek. Do proměny je přihlásila rodina a pomocnou ruku podali i přátelé. Paní Hanka si přála novou kuchyni, ale jen u ní nezůstalo. Proměnou prošla i obývací místnost.

Pro příležitostné návštěvy a jejich přespání si designérky do tohoto dílu vybrali sedací soupravu PARIS, která po rozložení disponuje kvalitním lůžkem pro plnohodnotné spaní. Jedná se o variantu rozkládacího dvojkřesla XXL.

Cena rozkládací sedací soupravy PARIS s podhlavníky je 59 450 Kč.

Hlavní předností je jednoduchý rozkládací systém, který během několika sekund změní pohodlnou pohovku v prostorné lůžko a naopak. Další výhodou je výběr z 5 designových područek.

PARIS si můžete pořídit i s úložnými prostory, které naleznete ve všech nerozkládacích dílech, a to i včetně rohového dílu. Potahy na sedácích, opěrných polštářích a područkách jsou snímatelné, takže v případě zašpinění je můžete sundat a vyprat. V naší nabídce můžete vybírat až z 300 druhů potahových látek různých vlastností a barev.

Videoprezentace sedací soupravy ▼▼▼

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.