Přeskočit na obsah
JAK SE STAVÍ SEN - 1. DÍL

JAK SE STAVÍ SEN - 1. DÍL

Je tu další řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V akci variabilní sedací souprava GAME.

Jsme moc rádi, že jsme znovu součástí tohoto projektu a můžeme alespoň trochu pomoci rodinám v jejich nelehké životní situaci.

Jak se staví sen - 1. díl

V premiérovém díle pořadu Jak se staví sen jsme pomáhali paní Martě, která přišla kvůli onemocnění Covid o manžela i tatínka během dvou týdnů. V domě bydleli všichni společně a plánovali rekonstrukci domu. Nyní bydlí paní Marta v domě spolu se svým dospělým synem Michalem z prvního manželství a jeho rodinou.

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Paní Martě to doma všude připomínalo manžela a tak se s pomocí rodiny pustila do rekonstrukce, aby přišla na jiné myšlenky. Během týdne vymalovali a postavili krb, ale špatné myšlenky stále převládaly a paní Marta byla na dně jak psychicky, tak finančně. Dům potřeboval co nejdříve vyměnit plynový kotel, který byl v nevyhovujícím stavu. Dodělat starý podkrovní byt, který by sloužil jako ložnice pro mladé. Stará kuchyně, podlahy, děravá střecha, to je součet věcí, které jsou potřeba na domě dodělat. Do pořadu zkusil přihlásit paní Martu její bratr a chtěli by jí v rámci rodiny pomoci dům zmodernizovat. Do práce se pustilo s rodinou duo designérek a jednalo se na úvod o velikou a náročnou proměnu s parádním výsledkem.

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Designérky poskládaly v našem online konfigurátoru do obývacího pokoje velikou variabilní sedací soupravu GAME v látce duo-02.

Cena variabilní sestavy včetně křesla je 114 530 Kč. Tato sestava lze s jinými nožkami a látkou v 1. cenové skupině pořídit už za 94 860 Kč.

Sedačku si můžete poskládat podle Vaší fantazie z několika dílů, a to z jedno nebo dvousedáků různých velikostí, opěrných rámů a polštářů různých provedení. Všechny díly můžete mezi sebou libovolně kombinovat a napojovat, to je její hlavní výhoda spolu s perfektní ležerností. GAME je prostě sedačka, která vás svou hravostí nikdy neomrzí. Nejlépe vše znázorní naše videoprezentace ▼▼▼

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Jak se staví sen - 1. díl

Konfigurátor

Sedací soupravy

Křesla

StolkyŽidle

Nábytek pro pečovatelství

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít