Přeskočit na obsah
POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 7. DÍL

POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 7. DÍL

Zajímavá proměna bytu, ve kterém určují ráz dekorací měděné topenářské trubky.

Je tu další díl pořadu Jak se staví sen, ve kterém designéři pomohli s rekonstrukcí starého bytu babičce a její dceři se synem. Do pořadu přihlásila maminku dcera Lucie, která by pro ni chtěla novou proměnou odstartovat nový začátek, protože si prošla těžkými chvílemi se svým mužem, který holdoval automatům, drogám a byl na ni i na dceru hrubý. Na muže neměla štěstí ani Lucie, který zůstal v Anglii, a tak se stará o malého syna Jakuba sama. Maminka je v invalidním důchodu, takže ze společných peněz moc neušetří na případnou větší rekonstrukci bytu a chlap, který by pomohl, taky není.

Designéři se vcítili do příběhu rodiny, které vytvořili místo pro nový začátek, kde má každý trochu toho svého soukromí. Předělali téměř celý byt, jak už je jejich nepsaným pravidlem. Bytem vedou topenářské trubky, které nešly jednoduše odstranit, takže je designéři ponechali a uzpůsobili podle nich barevně interiér a výsledek stojí opravdu za to. Rodinka může začít kuchtit v nové moderní kuchyni a relaxovat na sedačce v obývací části. Dcera Lucie se synem Jakubem mají společný pokoj oddělený závěsem, kde má každý svůj koutek soukromí. Modernizací prošla i chodba a přibyly úložné prostory.

Designéři si do obývací části pokoje vybrali naši novinku, sedací soupravu LEVI v látce duo-51. Kvůli malému prostoru museli zvolit tuto variantu sestavy.

Cena za sestavu a křeslo = 49 400 Kč.

Sedací souprava zaujme vysokými moderními nožičkami (17 cm), kvalitním rozkladem, možností prohloubení sedu o 8 cm (jen u rozkládacích dílů) a snímatelnými potahy. Videoprezentace sedačky ZDE.

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓↓

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít