Přeskočit na obsah
POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 6. DÍL

POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 6. DÍL

Rekonstrukce starého venkovského domu pro tatínka se synem.

V dnešním díle pořadu Jak se staví sen budou designéři pomáhat s rekonstrukcí starého domu tatínkovi Tomášovi a synkovi Oliverovi. Před více než rokem je potkaly těžké chvíle, když jim odešla v pouhých 32 letech manželka/maminka Renata na zákeřnou nemoc. Pan Tomáš bydleli s rodinou v Praze v pronajatém bytě, po této tragédii se rozhodl vrátit na venkov, kde má dům po prarodičích a rodinu, která mu vypomůže s péčí o syna. Chce tu odstartovat nový začátek.

Pan Tomáš začal opravovat domek svépomocí. Tým Jak se staví sen spolu s designéry mu s tím vypomohli, a to ve velkém stylu. Hlavním přáním byl dětský pokoj pro Olivera. Designéři usoudili, že pro budoucí pokojíček bude vhodná původní ložnice. Dále prošla proměnou kuchyně a obývací část. Interiér je laděn do světlých odstínů, aby se opticky zvětšil. Vynikne zde dřevěná plovoucí podlaha venkovského rázu a dubový dekor zárubní a dveří.

Designéři si do obývací části pokoje vybrali naši novinku, sedací soupravu LEVI v látce sublim-50. Kvůli malému prostoru museli zvolit tuto variantu sestavy.

Cena za sestavu a křeslo = 36 050 Kč.

Sedací souprava zaujme vysokými moderními nožičkami (17 cm), kvalitním rozkladem, možností prohloubení sedu o 8 cm (jen u rozkládacích dílů) a snímatelnými potahy. Videoprezentace sedačky ZDE.

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓↓

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓

 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít