Přeskočit na obsah
POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 4. DÍL

POMÁHÁME STAVĚT SEN! - 4. DÍL

Proměna dalšího panelového bytu, který nebyl nikdy rekonstruován. Žije zde maminka s 11letou dcerou.

Máme tu další díl pořadu Jak se staví sen, a i tentokrát půjde o proměnu starého panelového bytu, ve kterém žije maminka Věra spolu s 11letou dcerou Adélkou. Paní Věra v době, když byla Adélka ještě miminko, odešla od přítele (otce Adélky), který se k ní i její rodině choval nevybíravým způsobem. Proto se paní Věra od něj distancovala a neuvedla ho ani jako otce při narození Adélky. Navíc se musela postarat o své nemocné rodiče, ke kterým se s malou Adélkou přestěhovala. Nedlouho poté jí oba rodiče zemřeli, a tak zůstala s dcerou v bytě sama.

Do proměny paní Věru přihlásila její sestřenice. Jedná se o starý panelový byt, ve kterém je klasické umakartové jádro a starý nábytek po rodičích. Paní Věra jako samoživitelka nemá peněz nazbyt, a tak by si touto formou přála nový pokojíček pro Adélku a pokud možno předělat toaletu s koupelnou, které jsou ve špatném stavu.

Designéři se pustili dle jejich slov do nejnáročnější proměny, kterou dělali. Proměnou prošel celý byt. Vybouralo se staré jádro, zazdily se dveře mezi kuchyní a chodbou a vznikl tak větší prostor pro koupelnu. Celkově designéři byt stylově sjednotili do tónů černé a bílé barvy, zachovali původní dýhovanou TV stěnu, která určila barevný tón dekorací a dveří. Nyní se jedná o moderní bytovou jednotku, která se otevřela a provzdušnila.

Designéři si do obývací části pokoje vybrali naši novinku, sedací soupravu LEVI ve tvaru do „L" s rozkladem a látkokůží hunter-107 (vzorník odstínů najdete na našich prodejnách).

Cena sestavy = 56 560 Kč.

Sedací souprava zaujme vysokými moderními nožičkami (17 cm), kvalitním rozkladem, možností prohloubení sedu o 8 cm (jen u rozkládacích dílů) a snímatelnými potahy. Videoprezentace sedačky ZDE.

Sestavte si vaši vysněnou sedací soupravu v našem online 3D konfigurátoru - upusťte uzdu fantazii  ↓↓↓

Prohlédněte si naše další sedací soupravy poctivé české výroby ↓↓↓


Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Menu Zavřít