Přeskočit na obsah
Pomáháme stavět sen! – díl 15

Pomáháme stavět sen! – díl 15

Designéři proměňovali k nepoznání 15 let starý obývací pokoj a k realizaci rodinného snu si vybrali naši krásnou sedací soupravu MIA.

Pořad Jak se staví sen se ve svém posledním dílu vydal pomoct čtyřčlenné rodině žijící v rodinném domku v malém městečku blízko Orlické přehrady. Designéři proměňovali k nepoznání 15 let starý obývací pokoj a k realizaci rodinného snu si vybrali naši krásnou sedací soupravu MIA, jednoduchou a originální, s čistými liniemi, navrženou pro dokonalý odpočinek. 

Rodina bydlí v prvním patře domu, který sdílí s prarodiči. Tatínek pracuje jako lesní dělník a maminka učí na základní škole, a protože našetřené peníze vydali na rekonstrukci dětských pokojů a léčbu dcery, na další úpravy už nezbylo. V prostorném obýváku byl velmi starý nábytek. Malá nepohodlná sedačka, ze které lezly péra, už dávno nevyhovovala ani rodině, ani jejím častým návštěvám.

Přáli si interiér v moderním jednoduchém stylu laděný v cihlových barvách nebo kombinacích šedé, bílé a černé. Sedačka MIA v ceně 65 070 Kč ve světlé barvě, na kterou se pohodlně vejde šest lidí, vytvořila krásnou dominantu nového pokoje. Designéři ji sladili se zbytkem nábytku: bílým stolečkem, stropními lampami i dalším nábytkem. Inspirovaní zaměstnáním tatínka využili jako originální dekorační motiv stromy.

Sedací souprava MIA je rozkládací a sedák má vyrobený ze smrkového rámu, vlnovcové pružiny a studené polyuretanové pěny. Na výběr je více než 400 druhů potahových látek či 45 druhů kůže. Můžete si navolit také různé typy noh a ti, kdo nepotřebují rozkládací systém, si mohou vybrat variantu s úložným prostorem. 

Jsme moc rádi, že se rodině sedací souprava líbila, a přejeme, aby jim dobře sloužila po mnoho let.

Pokud vás zajímá kolik stála celá proměna můžete se podívat přímo na stránky prima-living

Sedací souprava MIA - odkaz na produkt

potah: Látka Florida 02

Cena: 65 070 Kč

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.