Přeskočit na obsah
Pomáháme stavět sen! – díl 12

Pomáháme stavět sen! – díl 12

V sobotu 21. května televize Prima odvysílala další díl pořadu Jak se staví sen. Tentokrát designéři pomohli proměnit interiér domu, ve kterém bydlí manželé s pěti dětmi.

Skvěle se jim pro tento účel hodila opravdu veliká sedací souprava ERA, kterou pro tento díl Jak se staví sen vybrali.   

Táta pracuje jako policista, máma jako učitelka a s dětmi žijí v Mělníku v domě zděděném po babičce, který rekonstruují již šestým rokem. Na úpravy interiéru jim však nezbývají prostředky. Kuchyň a obývák se před proměnou skládaly z množství neladících kousků a stará sedačka už dlouho nevyhovovala potřebám tak velké rodiny.

Sedací souprava ERA, kterou firma JECH do pořadu dodala, je vyrobená ze smrkového a bukového masivu, dá se pořídit v mnoha různých rozměrech, na výběr je více než 400 druhů látek, 45 druhů kůže a 12 odstínů dřeva.

Do obýváku tohoto domu si designéři vybrali prostornou sedačku ERA v modifikaci RL-L + 3L-0 + RL-L+ P-XL, na kterou se pohodlně vejde celá rodina.

Tmavší velmi odolná potahová látka Florida 07 krásně ladí s velkoformátovým obrazem na stěně obýváku a zaručuje snadnou údržbu.

Celková cena sedací soupravy byla 64 840 Kč.

Gratulujeme spokojené rodině k novému bydlení a těšíme se na další díl! 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.